SVEIKINAME „Mano svajonių puodelis" NUGALĖTOJUS

Seredžiaus Stasio Šimkaus mokykla yra pasirinkusi etnokultūrinio ugdymo kryptį. Labai džiaugiamės, kad pradinių klasių mokiniai dalyvavo Vilniaus etninės kultūros centro ir Etno arbata vykdytame vaikų piešinių konkurse „Mano svajonių puodelis“. Sveikiname tarp laimėtojų patekusius trečios klasės mokinius: Rugilę Aleknavičiūtę ir Titą Vakarį Vilčiauską. Dėkojame visiems kurie Facebook paskyroje spaudė „patinka“ ir palaikė Seredžiaus vaikus. 

VILNIAUS ETNINĖS KULTŪROS CENTRAS

 

Piešinių konkurso „Mano svajonių puodelis“ laimėtojai

Džiaugiamės, kad piešinių konkursas sulaukė tiek daug dalyvių dėmesio ir bene 3 tūkst. vaikų piešinių! Smagu, kad vaikai piešiniuose kūrybiškai vaizdavo lietuviškus raštus, kalendorines šventes, pasakas ir kitus tradicinės kultūros motyvus. Linkime ir toliau aktyviai domėtis etnine kultūra. Dėkojame visiems dalyvavusiems vaikams ir jų pedagogams.

Skelbiame laimėtojus, kurių darbai surinko daugiausia „patinka“ paspaudimų. Apdovanosime po 5 skirtingų amžiaus grupių vaikus.

3-6 metų grupės vaikams Jūsų ETNO arbata dovanoja po arbatos puodelį ir naujosios ETNO „Kakės Makės“ arbatos pakelį. Kitų amžiaus grupių vaikai dovanų gaus po puodelį bei ETNO „Nykštukų“ arbatos pakelį. 

Dėl dovanų įteikimo laimėtojams susisieksime el. paštu su piešinių siuntėjais.

Kviečiame pasigrožėti laimėtojų piešiniais https://www.facebook.com/media/set/…

LAIMĖTOJAI: 

7-10 m. amžiaus grupė
Jokūbas Bindokas, 7 m. Vilkaviškio pradinė mokykla
Saulė Petkevičiūtė, 9 m. Vilniaus „Spindulio“ pagrindinė mokykla
Oskaras Jonuška, 9 m. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija
Titas Vakaris Vilčiauskas, 10 m. Seredžius, Jurbarko r.
Rugilė Aleknavičiūtė, 9 m. Seredžius, Jurbarko r.

2013/2014 m. m.

Jurbarko rajono Seredžiaus Stasio Šimkaus pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokiniai noriai lanko sporto būrelį, labai mėgsta mankštintis naujai įrengtame mokyklos stadione. Po piratų kapitono Flinto apsilankymo mūsų mokykloje itin pamėgo „Piratų mankštą”. Vaikai ne tik mankštinosi pagal mėgstamą muziką, bet ir dainavo.

Kai sužinojome apie konkursą „Mano klasės mankšta“, kurį organizavo Lietuvos asociacija „Sportas visiems“, nusprendėme jame sudalyvauti.  Daug mankštinomės, repetavome ir sukūrėme filmuką, kurį patalpinome „youtube“ internetinėje svetainėje. Dalyvavome 1-5 klasių grupėje, nors prie mūsų prisijungė ir vyresnieji, 5 ir 7 klasių mokiniai. Video filmukus galėjo vertinti judėkim.lt lankytojai ir komisija, kurią sudarė R. Pivoriūnaitė, R. Kaukėnas ir L. Pobedonoscevas. Smagu, kad mus palaikė ir balsavo daug mokinių ir jų tėvelių. Kiekvienas „Patinka" paspaudimas suteikė daugiau šansų laimėti. Konkursas baigėsi gegužės mėnesį. Buvo paskelbti rezultatai. Labai apsidžiaugėme sužinoję, kad užėmėme 3 vietą iš 64 dalyvių.

Rugsėjo 1-ąją vaikų laukė staigmena. Mūsų mokyklą pagaliau pasiekė prizai, kurių nekantriai laukė visą vasarą. Visus labai pradžiugino III vietos laimėtojų diplomas, puošni taurė, medaliai ir sportiniai marškinėliai. Esame labai dėkingi visiems už kiekvieną paspaustą „Patinka“.

 

Seredžiaus Stasio Šimkaus pagrindinės mokyklos

 pradinių klasių mokiniai ir sporto būrelio vadovas L. Žilevičius

Sveikiname Evą ir džiaugiamės kartu su ja!

2014 metų kovo - balandžio mėnesiais antros klasės mokiniai dalyvavo Jurbarko rajono ikimokiklinio amžiaus vaikų ir pradinių klasių mokinių piešinių konkurse ,,Fantazijos pasaulyje“. Darbai buvo eksponuojami Jurbarko Vytauto Didžiojo pagrindinėje  mokykloje. Visai neseniai buvo paskelbti šio konkurso nugalėtojai. Mūsų mokyklos antros klasės mokinė Eva Marmaitė laimėjo 3 vietą. Sveikiname Evą ir džiaugiamės kartu su ja!


,,Eko kalėdinė žvaigždė“

 Mūsų mokyklos antrokėliai ir ,,Darštuolėlių būrelio nariai su savo mokytoja Dalia Nekriošiene dalyvavo kūrybinių darbų konkurse – parodoje ,,Eko kalėdinė žvaigždė“, vykusioje 2013m. gruodžio 16 – 2014m. sausio 3d. Jurbarko rajono viešojoje bibliotekoje. ,,Darbštuolėlių“ būrelio narės Agnė Bartusevičiūtė ir Ernesta Verpiotaitė yra šio konkurso – parodos III vietos laimėtojos, apdovanotos diplomu.     

Atskiri padėkos raštai įteikti dar dviems ,,Darbštuolėlių“ būrelio narėms – Ivetai Meiliūnaitei ir Simonai Zobielaitytei, bei  keturiems šios mokytojos antrokėliams: Miglei Leskauskaitei, Samantai Lukauskaitei, Ugniui Rakauskui ir Vėjui Žilinskiui.           

Mokytoja Dalia Nekriošienė

      Mūsų mokyklos antrokėliai ir ,,Darštuolėlių būrelio nariai su savo mokytoja dalyvavo Kalėdinių eglučių parodoje - konkurse, kurį organizavo Jurbarko švietimo skyrius. Antrokėliai suklijavo eglutę iš šiaudų ir dekoravo augalų sėklomis. Savo darbą jie pavadino ,,Kūčių belaukiant“.  O ,,Darštuolėlių“ būrelio nariai eglutę - ,,Baltosios Kalėdos“ pagamino iš putplasčio atliekų ir dekoravo graikiškų riešutų kevalais.

     Sausio 3 dieną visi konkurse dalyvavę mokiniai kartu su savo mokytoja važiavo į Panemunės pilį, kur vyko šio konkurso apdovanojimai, koncertas ir vaišės. Darbelių autoriams buvo įteiktos padėkos, o visiems antrokėliams ir visiems ,,Darbštuolėlių“būrelio nariams padovanota pramoga edukacinei programai ,,Lobių paieška“.

 

 

                                                                                        Mokytoja Dalia Nekriošienė

Kalėdinių eglučių paroda

„Sveikuolių sveikuoliai" 2013 (II VIETA)

          Lapkričio 27 d. į Jurbarką rinkosi nacionalinio konkurso, skirto mokiniams, pedagogams ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistams "Sveikuolių sveikuoliai" komandos. Konkurse dalyvavo Naujamiesčio pagrindinės mokyklos, Eržvilko gimnazijos ir Seredžiaus Stasio Šimkaus pagrindinės mokyklos komandos. Komandą sudarė 5 mokiniai, mokytojas ir toje įstaigoje dirbantis visuomenės sveikatos priežiūros specialistas. Renginio pradžioje kiekviena komanda parodė savo prisistatymą. Mūsų komanda pasivadino  „Citrinukais“. Moksleiviai atsakinėjo  į skirtingus klausimus apie sveiką gyvenseną, vitaminus, saugų eismą, atliko praktines užduotis, atsakinėjo į klausimus prevencijos temomis. Po to atliko komandines žinių patikrinimo užduotis. Kapitono rungtyje užduotis atliko komandų kapitonai. Mūsų komandos kapitonas Jonukas pasirodė puikiai. Judriojoje rungtyje turėjo dalyvauti visa komanda. Komandas atlydėję mokytojai bei sveikatos priežiūros specialistai taip pat turėjo atlikti užduotis, jiems buvo parengti testai. Su nekantrumu laukėme rezultatų.  Kokie buvome laimingi, kai komisijos pirmininkas paskelbė, jog mes esame antri.

 

                                                                     IV klasės mokytoja Dalė Vasiliauskienė

KVADRATO VARŽYBOS KLAUSUČIUOSE 2013 (II VIETA)

Lapkričio 13 d. Klausučiuose vyko Jurbarko rajono kaimo vietovių bendrojo ugdymo mokyklų mokinių, gimusių 2003 m. ir jaunesnių zoninės kvadrato varžybos. Seredžiaus komanda užėmė II vietą.

Spalio 15 d. Veliuonoje vyko Jurbarko rajono bendrojo ugdymo mokyklų pradinių klasių mokinių zoninės kvadrato varžybos. Seredžiaus komanda užėmė III vietą.

Lapkričio 27 d. Jurbarko Naujamiesčio pagrindinėje mokykloje vyko pradinių klasių mokinių amžiaus grupės konkursas „Sveikuolių sveikuoliai“. Seredžiaus komanda užėmė II vietą.

Lapkričio 13 d. Klausučiuose vyko Jurbarko rajono kaimo vietovių bendrojo ugdymo mokyklų mokinių, gimusių 2003 m. ir jaunesnių zoninės kvadrato varžybos. Seredžiaus komanda užėmė II vietą.

Spalio 15 d. Veliuonoje vyko Jurbarko rajono bendrojo ugdymo mokyklų pradinių klasių mokinių zoninės kvadrato varžybos. Seredžiaus komanda užėmė III vietą.

2012/2013 m. m.

Kengūra 2013

Sveikiname Ivetą Meiliūnaitę, Luką Ovidijų Lukošaitį ir Joną Lekavičių dalyvavusius Tarptautiniame matematikos konkurse „KENGŪRA 2013“ ir patekusius į dešimtuką geriausių moksleivių rajone.

DARŠTUOLĖLIAI

Nuo 2012 m. gruodžio mėn. 18d. iki 2013 m. sausio mėn. 4 d. Jurbarko V. Grybo memorialiniame muziejuje vyko konkursas - paroda ,,EKO kalėdinė kompozicija". Šiame konkurse dalyvavo ir Seredžiaus Stasio Šimkaus pagrindinės mokyklos ,,Darbštuolėlių" būrelio mergaitės: Agnė Bartuševičiūtė, Augustė Steponavičiūtė ir Ernesta Varpiotaitė. Mokinės kartu su savo būrelio vadove mokytoja D. Nekriošiene sukūrė gražią kalėdinę kompoziciją ir laimėjo šiame konkurse pirmą vietą. Sveikiname nugalėtojus ir džiaugiamės jų sėkme.